Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای قطر

ویزای قطر

قطر با نام رسمی دولت قطر یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه در جنوب‌غربی آسیا است. این کشور نیز در حاشیه خلیج‌ فارس قرار دارد و مانند بیشتر کشورهای منطقه از ذخایر نفت و گاز بهره می‌برد. در این رابطه، مجله فوربز قطر را ثروتمندترین کشور جهان معرفی کرده است. با ما در سفرگان همراه باشد تا از شرایط اخذ ویزای قطر آشنا شوید.

پرچم استرالیا

چگونه ویزای استرالیا بگیریم؟

استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی در کنار جاذبه‌های طبیعی و گردشگری همواره در کانون توجه گردشگران و مهاجران قرار دارد.  ،اگر شما هم  مایلید جهت بازدید از استرالیا، قرار ملاقات کاری و یا بازدید اقوام و دوستان به کشور استرالیا سفر کنید نیازمند دریافت ویزای استرالیا میباشید. در ادامه ما در سفرگان به معرفی انواع ویزای استرالیا ، شرایط دریافت ویزای استرالیا و دیگر اطلاعات ضروری جهت اخذ ویزای استرالیا میپردازیم.

ویزای چین

 

سفر به چین، سفر به سرزمین باستانی افسانه هاست، در جای جای این سرزمین پهناور می توانید از آثار باستانی و داستان های اساطیری و افسانه ای لذت ببرید، کافی است چند قدم در  . خیابان های این سرزمین بردارید تا از طراحی و معماری خارق العاده معابدش به وجد بیایید.برای سفر به کشور چین ، شما نیازمند اخذ ویزای چین هستید . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای چین همراه باشید.

پرچم اندونزی

چگونه ویزای اندونزی بگیریم؟

اندونزی یکی از مقصدهای محبوب آسیایی در حوزه گردشگری است که عمده محبوبیت خود را مرهون طبیعت بکر متشکل از جزیره‌ها و سواحل زیبا است .اندونزی نیز یکی از کشورهایی است

که سفر به آن حتی برای گردش نیازمند دریافت ویزا اندونزی است. در سفرگان به معرفی انواع ویزای اندونزی و طریقه ی اخذ ویزای اندونزی میپردازیم.

ویزای هنگ کنگ

راهنمای گرفتن ویزا توریستی،تفریحی،کاری،تجاری هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از شهرهای مهم چین و در عین حال جهان به لحاظ فعالیت‌های اقتصادی است. همچنین، وجود جاذبه‌ها و امکانات تفریحی فراوان در هنگ کنگ موجب شده است تا سالانه هزاران گردشگر از سراسر جهان روانه هنگ کنگ بشوند همچنین هنگ کنگ عنوان لوکس ترین منطقه را در جهان به خود اختصاص داده است.

با ما در سفرگان با تور هنگ کنگ و  معرفی انواع ویزای هنگ کنگ و طریقه اخذ ویزای هنگ کنگ همراه باشید

ویزای سنگاپور

کسانی که که قصد سفر به کشور سنگاپور را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا سنگاپور نمایند . کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت خانه ندارد.افرادی و قصد سفر به کشور سنگاپور از ایران را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی جهت دریافت ویزا کشور سنگاپور اقدام نمایند .با ما در سفرگان همراه باشید طریقه ی اخذ ویزای سنگاپور را شرح دهیم. 

ویزای هند

چگونه ویزای هند بگیریم ؟

تمام اتباع کشورهای خارجی برای ورود به  هند باید دارای مدارک معتبر گردشگری بین المللی باشند. منظور از این مدارک، پاسپورت ملی و ویزای معتبر هند است که از سفارت هند دریافت شده باشد. البته اتباع کشورهای نپال، بوتان و مالدیو از این قانون و شرایط مستثنی هستند. بنابراین ایرانی ها، همچون شهروندان دیگر کشورها برای سفر به کشور هند لازم است که درخواست ویزا هند بدهند. با ما در سفرگان ، با معرفی انواع ویزای هند و طریقه ی اخذ ویزای هند همراه باشید.

ویزای عراق

ویزای عراق 

 ویزای زیارتی عراق به صورت انفرادی و گروهی صادر میشود. برای دریافت این دو نوع ویزای عراق لازم نیست که به سفارت عراق مراجعه کنید. البته روال اخذ ویزای زیارتی انفرادی متفاوت از روند دریافت ویزای عراق گروهی است. در ادامه با ما در سفرگان با توضیح نحوه ی دریافت ویزای عراق انفرادی و  ویزای عراق گروهی را جهت سفر به عتبات عالیات از جمله کربلا ، نجف ، سامرا و.. همراه باشید. 

ویزای دبی

 چگونه ویزای دبی بگیریم؟

هموطنان عزیزی که قصد سفر به دبی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا امارات نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( کارگزاری سفرگان) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا امارات ( دبی ) با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا دبی کشور نمایند . جهت دریافت ویزا توریستی امارات نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد. با ما در ادامه ی مطلب ،بامعرفی ویزای امارات همراه باشید.

ویزای مالزی

 چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

ویزای مالزی انواع مختلفی مثل ویزای توریستی مالزی ، ویزای تحصیلی، ویزای ترانزیت مالزی و ویزای کاری و تجارت مالزی دارد که اخذ هر کدام از آنها بستگی به این دارد که برای چه چیزی می خواهید به مالزی سفر کنید. ما در سفرگان می خواهیم به شما شرایط اخذ ویزای توریستی مالزی را توضیح دهیم

ویزای ترکیه

چگونه ویزای ترکیه بگیریم؟

یکی از اصلی ترین مقاصد شهروندهای ایرانی برای گردش و تفریح، کار، تحصیل و اقامت، ترکیه است. این کشور با وجود پذیرا بودن تعداد زیادی گردشگر از سرتاسر دنیا، سالانه و در تمام اوقات سال میزبان ایرانی های زیادی است. ترکیه همسایه ایران است اما آیا برای رفتن به آن نیاز به ویزا است؟

ویزای ارمنستان

ویزای توریستی ارمنستان

اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید، دیگر جای نگرانی برای طی مراحل اداری دریافت ویزا ارمنستان وجود ندارد، زیرا از خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توافق‌نامه‌ای به منظور توسعه و بهبود روابط همه جانبه دولت‌های ایران و ارمنستان به امضا رسیده است که بنا به مفاد آن شهروندان هر دو کشور می‌توانند بدون نیاز به دریافت ویزا و با گذرنامه‌های عادی از مرز دو کشور عبور کنند

ویزای تایلند

چگونه ویزای تایلند بگیریم؟

تایلند کشوری زیبا و جذاب در جنوب شرقی آسیا می باشد که یکی از توریست پذیرترین کشورهای جهان در سال های اخیر بوده است .برای سفر به کشور تایلند ابتدا باید هتل رزرو کنید، زیرا برای گرفتن ویزای تایلند به واچر هتل نیاز خواهید داشت . سپس به صورت انفرادی و یا بوسیله تور تایلند ، اقدام به گرفتن وقت سفارت تایلند و اخذ ویزای تایلند کنید . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای تایلند و طریقه اخذ ویزای تایلند و هر آنچه در سفر به تایلند نیاز ذارید همراه باشید.

ویزای ژاپن

چگونه ویزای ژاپن بگیریم؟

ژاپن یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا است که علاوه بر پیشتازی در عرصه صنعت و تکنولوژی، دارای فرهنگ و تمدنی بسیار غنی، میباشد .برای سفر به این کشور زیبا باید در نظر داشته باشید که لازم است ویزای  توریستی این کشور را از طریق سفارت ژاپن در تهران دریافت کنید. برای دریافت ویزای ژاپن لازم است مراحلی را طی کنید.با ما در سفرگان همراه باشید تادر ادامه مراحل گرفتن ویزای زاپن را شرح ذهیم.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید