Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای چین

 

سفر به چین، سفر به سرزمین باستانی افسانه هاست، در جای جای این سرزمین پهناور می توانید از آثار باستانی و داستان های اساطیری و افسانه ای لذت ببرید، کافی است چند قدم در  . خیابان های این سرزمین بردارید تا از طراحی و معماری خارق العاده معابدش به وجد بیایید.برای سفر به کشور چین ، شما نیازمند اخذ ویزای چین هستید . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای چین همراه باشید.

ویزای چین داخل پاسپورت می‌خورد و معمولا با دریافت آن در یک بازه زمانی سه ماهه اجازه ورود به چین را خواهید داشت و بوسیله آن خواهید توانست 30 روز در چین اقامت داشته باشید. برای اخذ ویزا چین باید از شرکتی چینی که با آن فعالیت تجاری و کاری دارید تقاضا نمائید که برای شما دعوتنامه ارسال کند. توجه داشته باشید که این دعوتنامه باید دولتی باشد؛ این بدین معناست که شرکت چینی از اتاق بازرگانی و یا هر سازمان دولتی که زیر نظر آن باشد باید تقاضای دعوتنامه نماید و آن ارگان دولتی برای شما به تقاضای شرکت چینی دعوتنامه صادر کند. لازم به ذکر است که هر شرکت چینی بسته به بزرگی شرکت می‌تواند تعداد محدودی تقاضای صدور دعوتنامه نماید. دعوتنامه صادر شده می‌بایست دارای یک بارکد باشد و نیازی به دریافت اصل دعوتنامه نیست؛ شرکت چینی می‌تواند اسکن دعوتنامه را برای شما ایمیل کند و شما با پرینت آن و استفاده از آن اقدام به دریافت ویزای چین نمائید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای چین

همانگونه که در بالا بیان شد برای دریافت ویزای تجاری چین شما نیاز به یک دعوتنامه رسمی از شرکتی چینی خواهید داشت. علاوه بر این دعوتنامه مدارکی دیگری شامل فرم سفارت چین (فرم پر شده)، دو قطعه عکس با پس‌زمینه سفید و بدون کلاه و عینک که یکی از آن‌ها بر روی فرم سفارت الصاق می‌شود، نامه تمکن مالی با حداقل موجودی 3000$ خواهد بود.

ساعات کار سفارت چین

سفارت چین روزهای فرد در ساعات اداری 9:00 الی 12:00 و 14:30 الی 16:00 برای دریافت مدارک شما و صدور ویزای چین فعالیت می‌نماید. پس از تحویل مدارک به سفارت، در صورت عادی بودن درخواست شما ویزای شما 4 روز بعد و در صورت فوری بودن درخواست شما، ویزا 2 روز بعد آماده می‌گردد. پس از دریافت اصل مدارک به شما قبض سفارت داده خواهد شد. هزینه مندرج در قبض برای ویزای عادی 100$ و برای ویزای فوری 130$ خواهد بود.

.در صورت تمایل برای دریافت ویزای چین، می‌توانید مدارک مذکور را به کارگزاری سفرگان روز تحویل دهید و تنها با پرداخت 10$ به عنوان کارمزد ویزای خود را به راحتی دریافت نمائید.

باما در سفرگان ،با معرفی بهترین تور های چین ، ارزانترین تور چین و تور های خاص چین همراه باشید.

نشانی سفارت چین در تهران

آدرس:  خیابان شهید موحد دانش (اقدسیه) ، روبروی آتش نشانی

     http://ir.china-embassy.org  وبسایت

شماره تماس مستقیم سفارت:

۲۲۲۹۱۲۴۰ – ۰۲۱
۲۲۲۹۱۲۴۱

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید