Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

جستجوی پیشرفته

تور کشور های اروپایی ،تور دور اروپا ،تور اتحادیه اروپا

تور اروپایی
تور

زیرمجموعه ها

تور ترکیه (5)

ترکیه در حال حاضر پر طرفدارترین مقصد گردشگری خارجی مردم ایران است و سفر به ترکیه بصورت تور و انفرادی صورت میگیرد. قیمت تور ترکیه نسبت به سایر تور های خارجی مناسب تر است،  هزینه خرید تور ترکیه ارزان تر از سفر به کشورهای اروپایی دیگر است! به راحتی و با خرید تور ارزان قیمت ترکیه می توانید به یک کشور اروپایی سفر کنید لذت خرید ارزان در شهرهای ترکیه را تجربه نمایید و یک تور خوب خارجی را تجربه نمایید. برگزاری فستیوال های مختلف، جشنواره های خرید در کنار تنوع جاذبه های گردشگری و تفریحات سفر دلیل خوبی برای سفری خاطره انگیز به ترکیه هستند.شما در هر فصل سال که اراده کنید می توانید تور ترکیه را با قیمت مناسب تهیه کنید به شهر هایی نظیر استانبول ، آنتالیا ،قونیه و ... سفر کنید. عموما فصل بهار و تابستان شهرهای ساحلی ترکیه مانند بدروم، مارماریس و آنتالیا میزبان گردشگران هستند. اما علاقه مندان به شرکت در فستیوال و جشنواره ها تور استانبول، ازمیر و آنکارا در فصل پاییز و زمستان ازدست نمی دهند. برای تور شهر های شرقی ترکیه میتوانید به خرید تور زمینی ترکیه اقدام نمایید ولی برای دیدن شهر های غربیترکیه اغلب نیاز به تور هوایی ترکیه دارید.

تور ترکیه

  و اما در ادامه تور و پیکیج های مختلف سفر یه ترکیه و شهر های مختلف و همچنین تور ترکیبی ترکیه را مشاهد می نمایید که توسط مجری مستقم تور ترکیه برگزار میگردد جهت مشاوره با کارشناسان سفرگان در تماس باشید 

تور اسپانیا (2)

تور اسپانیا

 تور اسپانیا جزو پر طرفدار ترین تور های سیاحتی خارجی است اسپانیا جزو کشور هایی است که از قدیم مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به اروپا گردی بوده و هنوز نیز می باشد. حتی برای گروه هایی که قصد شرکت در تور اروپا را دارند، و ممکن است چند کشور در مسیر گردشگری ایشان در نظر گرفته شده باشد، به احتمال زیاد کشور اسپانیا به عنوان یکی از مناطق در فهرست بازدید شرکت کنندگان خواهد بود. زیبایی ها و جذابیت های این سرزمین به اندازه ای است که به عنوان بخشی از یک سفر قابل استفاده کامل نبوده و نیازمند یک برنامه جداگانه تحت عنوان تور اسپانیا می باشد.

۱۳۹۷-۰۳-۳۰ ۱۶:۳۱:۴۵
۱۴۰۹-۰۸-۲۲ ۱۶:۳۱:۰۰
88
۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۶:۴۶:۵۷
۱۴۰۹-۰۴-۲۸ ۱۶:۴۰:۰۰
120
۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۶:۵۹:۰۹
۱۴۰۹-۰۷-۰۲ ۱۵:۵۹:۰۰
82
۱۳۹۷-۰۵-۰۳ ۱۲:۱۸:۰۰
۱۴۰۹-۰۷-۰۲ ۱۰:۴۰:۰۰
114
۱۳۹۷-۰۵-۱۴ ۱۱:۵۵:۳۳
۱۴۰۹-۰۷-۰۲ ۱۰:۴۲:۰۰
197