Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای هنگ کنگ

راهنمای گرفتن ویزا توریستی،تفریحی،کاری،تجاری هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از شهرهای مهم چین و در عین حال جهان به لحاظ فعالیت‌های اقتصادی است. همچنین، وجود جاذبه‌ها و امکانات تفریحی فراوان در هنگ کنگ موجب شده است تا سالانه هزاران گردشگر از سراسر جهان روانه هنگ کنگ بشوند همچنین هنگ کنگ عنوان لوکس ترین منطقه را در جهان به خود اختصاص داده است.

با ما در سفرگان با تور هنگ کنگ و  معرفی انواع ویزای هنگ کنگ و طریقه اخذ ویزای هنگ کنگ همراه باشید

از آنجایی که هنگ کنگ شهر بندری یکی از دو منطقه آزاد چین محسوب می‌شود، پیش از سفر به هنگ کنگ گردشگران باید به سفارت کشور هنگ کنگ  مراجعه و برای دریافت ویزا هنگ کنگ  اقدام کنند . هیچ یک از گردشگران در طول مدت اقامت اجازه کار یا تحصیل در خاک هنگ کنگ را ندارند.

انواع دریافت ویزا هنگ کنگ

  • ویزای عادی توریستی هنگ کنگ  ( 2 بار ورود )
  • ویزای فوری توریستی هنگ کنگ  ( در حال حاضر غیر ممکن )
  • ویزای مولتی 6 ماه و1 ساله هنگ کنگ
  • ویزای کار هنگ کنگ
  • ویزای تجاری هنگ کنگ

اخذ ویزا فوری هنگ کنگ

متاسفانه ویزای فوری هنگ کنگ وجود ندارد و تنها با 60 روزکاری امکان پذیر می باشد با وجود اینکه که زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای هنگ کنگ بین 35 تا 45 روز در نوسان میباشد لکن ارائه دادن مدارک بصورت کامل و دقت در تکمیل فرمها نقش تعیین کننده ای در صدور ویزا هنگ کنگ دارد زیرا گاهی اتفاق می افتد که در مراحل پایانی صدور ویزا هنگ کنگ بدلیل نقص مدارک و یا کامل نبودن مطالب در فرم ،صدور ویزا هنگ کنگ با تأخیر صورت می پذیرد . قبلاٌ ویزا هنگ کنگ فوری و بسیار فوری نیز اقدام می شد لکن هم اکنون سفارت هنگ کنگ بدلیل حجم کارها از پذیرش مدارک برای صدور ویزای فوری اجتناب می ورزد و در حال حاضر صدور ویزای هنگ کنگ بصورت فوری غیرممکن و یا بسیار مشکل می باشد

 

مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ ویزای هنگ کنگ 

دو قطعه عکس 6*4زمینه سفید؛ تمام رخ

اصل پاسپورت

ترجمه گواهی اشتغال به کار

در فرم مخصوص با جزئیات باید پر شود (حقوق می بایست به دلار ذکر شود.)

گواهی حساب بانکی حداقل موجودی 10 میلیون تومان (ترجمه با مهر دارالترجمه)

ترجمه تمام صفحات شناسنامه (ترجمه با مهر دارالترجمه)

مشخصات فردی (ادرس منزل و کار، شماره تلفن منزل و کار، کدپستی)

تعداد دفعات رفت به هنگ کنگ

هزینه دریافت ویزای هنگ کنگ

اخذ ویزای هنگ کنگ به صورت عادی : هر نفر 200 دلار

در صورتی که تعداد نفرات بالای 5 نفر باشد، هر نفر 180 دلار

سفارت هنگ کنگ

 نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، پلاک ۷۳ (روبروی آتش نشانی)

(تلفن: ۱-۲۲۲۹۱۲۴۰ (۰۲۱پ

تلفن امور کنسولی: ۲۶۱۳۰۷۹۷

http://ir.chineseembassy.org :وب سایت

بازه‌های زمانی فعالیت سفارت: روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر و ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ بعد از ظهر؛ همچنین، بخش کنسولی سفارت ۳ روز در هفته .(روزهای فرد) از ساعت ۸:۴۵ صبح تا ۱۲:۱۵ ظهر و ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ بعد از ظهر فعال است. گفتنی است تحویل مدارک و ویزا در روزهای ۳ شنبه انجام می‌شود.

اگر ویزای هنگ کنگ شما  آماده شد میتوانید با استفاده از تور هنگ کنگ به راحتی به مکان های توریستی و تفریحی هنگ کنگ سفر کنید همچنین تورهای هنگ کنگ قیمت مناسبی دارد و با توجه به این که تنها 25 درصد ازکشور هنگ کنگ شهری و قابل سکونت است ما بقی این کشور به مکان های تفریحی و پارک و مکان های توریستی میباشد لذا تور هنگ کنگ به شما کمک میکند تا بهتر با این مکان ها آشنا شوید و در کنار آن تور هنگ کنگ به صورت ترکیبی هم وجود دارد که این امکان را به شما میدهد تا از مکان های دیگر نیز دیدن کنید

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید