Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای مالزی

 چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

ویزای مالزی انواع مختلفی مثل ویزای توریستی مالزی ، ویزای تحصیلی، ویزای ترانزیت مالزی و ویزای کاری و تجارت مالزی دارد که اخذ هر کدام از آنها بستگی به این دارد که برای چه چیزی می خواهید به مالزی سفر کنید. ما در سفرگان می خواهیم به شما شرایط اخذ ویزای توریستی مالزی را توضیح دهیم

در صورتی که بخواهید به قصد گردش و تفریح به مالزی سفر کنید، نیاز به ویزای توریستی مالزی دارید. قبلا مدت ویزای تریستی برای ایرانیان، ۳ ماه بود که حالا شرایط تعییر کرده است و مدت آن به ۲ هفته تغییر پیدا کرده است، این تغییر از سال ۲۰۱۳ اعمال شده است. برای اخذ ویزای توریستی مالزی نیازی نیست به سفارت مالزی بروید و زمانی که به فرودگاه مالزی وارد شوید، مهری در پاسپورت تان زده می شود که این مهر همان اجازه ی ورود به مالزی است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مالزی

  • برای گرفتن ویزای مالزی باید بلیط رفت و برگشت را داشته باشید
  • پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد، همراهتان باشد
  • از آنجاییکه ویزای مستقلی به شما داده نمی شود و در واقع مهر درون پاسپورت به منزله ی ورود به مالزی است، نیازی به عکس نیست.
  •  ویزا مالزی هزینه ای ندارد

سفارت مالزی در ایران

قبل از مراجعه به سفارت مالزی در تهران برای انجام هر کاری تماس بگیرید و اطلاعات دقیق کار مورد نظرتان را دریافت کنید و از تعطیل نبودن سفارت در روزی که تصمیم به مراجعه دارید مطمئن شوید . تماسهای تلفنی در سفارت مالزی در ایران را راهنمای فارسی زبان سفارت پاسخ میدهد.

آدرس سفارت مالزی در ایران: تهران – شهرک غرب – فاز 4 ، بلوار ایوانک ، خیابان زرافشان شمالی ، کوچه دوم، پلاک 25

تلفن سفارت مالزی در تهران :     88072444-021

وب سایت سفارت مالزی در تهران:  http://www.kln.gov.my/web/irn_tehran/home

ساعت کار سفارت مالزی در ایران :یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 4:30 عصر 

(جمعه ها و شنبه ها سفارت مالزی در ایران تعطیل میباشد .)