Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

تور مشهد هتل آپارتمان آرمان

تخفیف ویژه
آیا قیمت قابل مذاکره است؟ درصورتی که مایل هستید برروی قیمت با خریدار توافق کنید این گزینه را تیک بزنید

ویژگی ها

مدت سفر 2 شب و 3روز
کیفیت هتل هتل 2 ستاره

توضیحات آگهی

تور مشهد , تور مشهد هوایی , تور مشهد زمینی , تور ایرانگردی

تور مشهد یکی از تورهای پرطرفدار در بین تورهای ایرانگردی میباشد هر ساله افراد زیادی از اقساع نقاط کشور عزیزمان ایران به مشهد مقدس سفر میکنند موسسه گردشگری سفرگان سالهاست که در همه شهرهای کشور تور مشهد را مدیریت میکند و شما عزیزان را در این سفر زیارتی سیاحتی همراهی میکند که شما عزیزان میتوانید بنا به علاقه و شرایط خود یکی از انواع تور مشهد که شامل : تور مشهد زمینی , تور مشهد با قطار و تور مشهد هوایی میباشد را برای سفر انتخاب نمایید. یک از مهمترین موضوعاتی که سفرگان را از سایر موسسات گردشگری متمایز میسازد انتخاب هتل مناسب و درخور شایسته خانواده ایرانی در تور مشهد میباشد سفرگان با ارائه بهترین و مناسب ترین هتل ها با خدماتی عالی به شما عزیزان سعی بر آن دارد تا سفری خاطره انگیز و لحظاتی خوش را برای شما ایجاد نماید.

آنچه که باعث پیشرفت روز افزون سفرگان در ارائه انواع تور ایرانگردی از جمله تور مشهد شده است رضایت خاطر و دعای خیر مسافرین محترم مشهد مقدس میباشد.لبخند رضایت شما در سفر آرزوی ماست.

هتل آپارتمان آرمان یک هتل نوساز و تماما مشهدی است. تماما مشهدی  از این نظر که تمام خصوصیاتی را که یک هتل واقع در مشهد باید داشته باشد؛ دارد. با 10 دقیقه پیاده روی از هتل میتوان به حرم رسید. بسیار شیک و تمیز است. رفتار کارکنان مودبانه است و تمام وسایل از جمله وسایل خواب، بهداشتی و تجهیزات مورد نیاز نو هستند. مدیریت هتل آپارتمان  آرمان سعی کرده در فضاهای داخلی هم محیط دلنشینی را برای مهمانانش به وجود آورد. هتل آپارتمان 11 طبقه آرمان امکانات ویژه‌ای مثل رستوران با غذاهای ایرانی و فرنگی، استخر، سالن کنفرانس و... را نیز برای مهمانانش آماده کرده. نزدیکی بسیارش به حرم و همچنین محیط دلباز و باصفایش بهترین انتخاب برای مهمانانی است که در قامت خانواده به مشهد آمده‌اند و اهل زیارتند. فراموش نکنید که در مشهد رقابت بین هتل‌ها خیلی بالاست و نزدیکی به حرم و سرویس عالی دو عامل تعیین کننده محسوب می‌شوند؛ که البته هتل آپارتمان آرمان در هر دو زمینه سربلند بیرون آمده.
از اینکه سفرگان را برای همراهی سفر مشهد مقدس خود برگزیدید کمال تشکر را داریم.

موقعیت آگهی

استان تهران