Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

مرکز آموزش مهمانداری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در راستای ارتقای سطح کیفی حاکم بر صنعت هوانوردی به برگزاری دوره آموزشی مهمانداری در تبریز را به صورت آزاد برگزار نماید.

با توجه به مزایای بسیار خوب حرفه مهمانداری هواپیما و جذابیت های این حرفه تعداد متقاضیان ورود به حرفه مهمانداری در سالهای اخیر بسیار افزایش یافته. ما تصمیم گرفته ایم به این دلیل یکی از بزرگترین آموزشگاه مهمانداری در تبریز را احداث کنیم تا بتوانیم به صورت کاملا حرفه ای و اصولی آموزش مهمانداری در تبریز را شروع کنیم

تکمیل فرم پیش ثبت نام

تکمیل فرم پیش ثبت نام

همانطور که میدانید مهمانداری هواپیما در تبریز نیازی به تحصیلات تخصصی در رشته خاص و گرایش خاصی ندارد اما به دلیل اینکه مهمانداری هواپیما یکی از حساس ترین این حرف ها است و شرح وظایف و مسئولیتهای سنگین مهمانداران هواپیما ملزم نموده تا متقاضیان برای ورود به این حرفه حتماً باید دوره‌های آموزشی مهمانداری هواپیما و کسب دانش تخصصی و مهارت ها و قابلیت های مورد نیاز برای فعالیت در این حرفه را به دست آورند. در غیر این صورت در آزمون ورودی مهمانداری هواپیما موفق نخواهد شد و از ورود به این حوزه کاری باز خواهند ماند. پس از گذراندن دوره های آموزشی مهمانداری هواپیما باید در دوره‌های بازآموزی به منظور به روز بودن اطلاعات هوانوردی خود شرکت نمایید. مهمترین بخش این دوره ها عبارتند از آموزش تکنیکی و مهارت شغلی مهمانداری و آموزش زبان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که شما برای ورود به آموزشگاه مهمانداری در تبریز داشتن مدرک خاصی نمی باشید و فقط دارا بودن مدرک دیپلم برای ثبت نام در دوره آموزش مهمانداری در تبریز کافی است.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از شرایط مهمانداری به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

لازم به ذکر است که اگر شما تصمیم برای ثبت نام در این دوره را دارید باید فرم پیش ثبت نام را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند .

تکمیل فرم پیش ثبت نام

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید