Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

آمورش مهمانداری در تهران

مركز آموزش مهمانداری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد که با برگزاری دوره های آموزش مهمانداری در تهران در راستای ارتقاء کیفیت حاکم بر مهمانداری قدم بردارد . لازم به ذکر است که این دوره به

صورت آزاد برگزار میشود

تکمیل فرم پیش ثبت نام

امروزه شرکت های هواپیمایی و ایرلاین ها مختلفی در سطح دنیا وجود دارند که سعی میکنند تا با ارتقاء کیفیت خدمات دهی به مسافران خود را یک ایرلاین منحصر به فرد جلوه دهند و همانطور که واقف هستید امروزه ایرلاین ها توجه زیادی به خدمه مهمانداری خود دارند . در درواقع میتوان گفت که خدمه مهمانداری هر ایرلاین جلوه آن شرکت هواپیمایی است و این امر بسیار مهمی است .

برای اینکه بتوانیم وارد این عرصه یعنی وارد عرصه مهمانداری در سیستم هوانوردی کشور شویم در ابتدا باید مدرک تحصیلی مورد تایید سازمان هوانوردی کشور را به همراه مدرک تحصیل در یکی از آموزگاه های خصوصی را داشته باشیم . طبیعتا به مانند تمام رشته های مرتبط در صنعت هوانوردی قبل از ورود به این رشته و تحصیل در آن می بایست مراحل پزشکی مرتبط رو گذرانده و تاییده ای لازم را اخذ گردد شما باید برای اخذ این مدارک پزشکی در آموزشگاه مهمانداری در تهران شرکت کنید تا بتوانید برای دریافت این مدارک پزشکی از واحد پشزکی سازمان هواپیمایی کشور اقدام کنید . برای این کار باید یکسری آزمایشات برای پی بردن به وضعیت عمومی شما گرفته شود تا بتوانید به صورت رسمی وارد دوره آموزشی مهمانداری در تهران شوید .
از هر داوطلب آموزش مهمانداری در تهران آزمون مصاحبه زبان عمومی و تخصصی گرفته خواهد شد و با تعیین سطع زبان انگلیسی کلاس های تخصصی زبان آغاز می گردد که پس از آن در صورت موفقیت در ازمون زبان وارد مرحله دوم آموزش خواهید شد
داوطلبان پس از پشت سر کذاشتن دوره دوم باید در آزمون جامع مهمانداری هم شرکت کنند که اگر در این آزمون پذیرفته شوند میتوانند مدرک مهمانداری خود را از آموزشگاه مریوطه دریافت کنند .

تکمیل فرم پیش ثبت نام

قابل توجه است که بر خلاف رشته خلبانی ، در رشته مهمانداری نیاز به گرفتن مدرک از آموزشگاه های زیر نظر سازمان هوایی کشور است . که شما با دریافت این مدرک میتوانید در آزمون مهمانداری ایرلاین ها شرکت کنید و استخدام آن ایرلاین شوید .

برای مشاهده شرایط مهمانداری کلیک کنید

به علت درخواست بالا برای ثبت نام و شرایط پیش آمده سعی کنید تا فرم پیش ثبت نام را تکمیل کنید ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید