Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

آموزش مهمانداری در شیراز

برخی از شرکت های هواپیمایی قصد ایجاد آموزشگاه مهمانداری در شیراز را دارند تا برای آموزش مهمانداری در شیراز متقاضیان شیرازی که تعداد بالایی نیز هستند به مشکل بر نخورند.

مدت زمان آموزش مهمانداری در شیراز حدود هفت ماه خواهد بود و در صورت موفقیت در دوره زبان انگلیسی داوطلبان در دوره تخصصی شرکت داده خواهند شد و پس از پایان دوره گواهينامه معتبر دریافت میکنند.

با توجه به شرایط پیش آماده و رعایت پروتکل های بهداشتی با کلیک بر روی دکمه زیر فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت برای برگزاری دوره ها با شما تماس حاصل شود

تکمیل فرم پیش ثبت نام


پس از گذراندن دوره هاي آموزشي فوق الذكر در دوره هاي پايه، افراد مي بايست در دوره هاي بازآموزي نيز به منظور به روز بودن اطلاعات هوانوردي خود شركت نمايند.
مهم ترین بخش های این دوره ها عبارتند از آموزش تکنیکی و مهارت شغلی مهمانداری و آموزشهای زبان میباشد.
بیشتر تمرکز این دوره های آموزشی بر ایمنی است.
دوره های آموزش ایمنی شامل شامل مواردمدیریت در تخلیه سریع مسافران در شرایط اضطراری،نحوه استفاده از سرسره و قایق های نجات،مبارزه با آتش در طول پرواز، حفظ بقاء در جنگل، دریا، بیابان، قطب و ...،کمکهای اولیه (احیاء قلبی- ریوی ، استفاده از AED)،رویه های مربوط به فرود اضطراری در خشکی یا آب شرایط اضطراری در زمان کم شدن فشار هوای داخل کابین هواپیما برای هرچه امن تر بودن هواپیما و حفظ جان مسافرین میباشد.

مهماندار باید از لحاظ ظاهری همیشه مرتب و منظم، با ظاهری آراسته و فرم بدنی متناسب باشد و از لباس های فرم شرکت های هواپیمایی استفاده کند.
یک مهماندار باید از لحاظ جسمانی نیز دارای توان مناسبی باشد زیرا معمولا ساعات زیادی را باید بایستد و یا در فضاهای کوچک تردد کند. شرایط جوی نامناسب هواپیما نیز گاهی این شرایط را سخت تر می کند.
ساعت کاری مهماندار نامنظم و متغیر است. معمولا تعطیلات، زمان اوج کاری مهماندار می باشد. در ایران ساعات کاری مهمانداران نسبت به سایر کشورها طولانی تر است و معمولا مهمانداران زمان های زیادی را از خانواده خود دور هستند.

آموزش مهمانداری در شیراز
آموزش مهمانداری در شیراز

همچنین داشتن مدرک تحصیلی برای آموزشگاه مهمانداری در شیراز الزامی نمیباشد و فقط با دارا بودن مدرک دیپلم میتوانید در آموزشگاه مهمانداری در شیراز ثبت نام نمایید.

شرکت در دوره های آموزش مهمانداری در شیراز و اخذ گواهینامه برای شرکت های هواپیمایی ایران تعهد استخدامی اعم از رسمی و قراردادی ایجاد نمی نماید.

با توجه به شرایط پیش آماده و رعایت پروتکل های بهداشتی با کلیک بر روی دکمه زیر فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت برای برگزاری دوره ها با شما تماس حاصل شود

تکمیل فرم پیش ثبت نام

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید