Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

آموزش مهمانداری در مشهد

مركز آموزش مهمانداری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در راستای ارتقای سطح كیفی حاكم بر صنعت هوانوردی مبادرت به برگزاری دوره های آموزشی مهمانداری در مشهد به صورت آزاد را آغاز نمایند.

تکمیل فرم پیش ثبت نام

امروزه ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی مختلفی در دنیا هستند که هر کدام برای اینکه نشان دهند منحصر به فرد تر و محبوب تر هستند، تلاش می کنند که روی خدمات به مسافرین بیشترین تمرکز را داشته باشند.مهم ترین وجه هر ایرلاین مهمانداران و خدمه آن هستند که همه شرکت های هواپیمایی روی آن حساسیت های ویژه ای دارند.

برای اینکه بتوانیم به عنوان مهماندار وارد عرصه هوانوردی بشویم در ابتدا می بایست مدرک مهمانداری مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری را با تحصیل در یکی از آموزشگاه هایی خصوصی اخذ نماییم. طبیعتا به مانند تمام رشته های مرتبط در صنعت هوانوردی قبل از ورود به این رشته و تحصیل در آن می بایست مراحل پزشکی مرتبط رو گذرانده و تاییده ای لازم را اخذ گردد بدین صورت که با ثبت نام در آموزشگاه مهمانداری در مشهد فعال در این رشته،و معرفی به واحد پزشکی سازمان هواپیمایی کشوری برا اخذ تاییده ای پزشکی اقدام کنید. انجام آزمایشات مختلف برای تعیین وضعیت عمومی داوطلب بسیار حائز اهمیت میباشد که پس از تایید توسط واحد پزشکی می توانید رسما تحصیل در رشته مهمانداری رو آغاز کنید
از هر داوطلب آموزش مهمانداری در مشهد آزمون مصاحبه زبان عمومی و تخصصی گرفته خواهد شد و با تعیین سطع زبان انگلیسی کلاس های تخصصی زبان آغاز می گردد که پس از آن در صورت موفقیت در ازمون زبان وارد مرحله دوم آموزش خواهید شد
داوطلب پس از به پایان رساندن مرحله دوم کلاس های مربوطه می بایست در ازمون جامع آموزشگاه مهمانداری در مشهد نیز شرکت کند که در صورت موفقیت، مدرک مهمانداری از آموزشگاه مهمانداری مربوطه را دریافت می نماید.

آموزش مهمانداری در مشهد
آموزش مهمانداری در مشهد

باید توجه کرد برخلاف خلبانی مدرک رشته مهمانداری از طریق آموزشگاه مهمانداری صادر می گردد که البته مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری می باشد. سپس با داشتن مدرک مهمانداری داوطلب می تواند در آزمون استخدامی ایرلاین ها شرکت کند که در صورت موفقیت در آزمون ورودی ایرلاین ها می تواند به عنوان مهماندار وارد عرصه هوانوردی گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های مهمانداری با مجموعه سفرگان در تماس باشید

تکمیل فرم پیش ثبت نام

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید