Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

گروه سفرهای سفرگان برای شرکت در نمایشگاه های گردشگری داخلی و بین المللی قصد طراحی و ساخت عرفه نمایشگاهی گرفت

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه، گفت بازدید از مزارع تربت حیدریه برای تورهای گردشگری داخلی و خارجی در مهر و آبان سال جاری اجرا می‌شود.

استان‌ها > لرستان - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در بدو ورود به مراکش گفت : تیم کشتی دانش آموزی لرستان سفیران گردشگری و اقتصادی استان هستند

استان‌ها > البرز - مهندس سیروس شفقی در نخستین نشست با موضوع گردشگرى و با حضور جمعی از فعالان این عرصه و مدیران مرتبط گردشگری استان و شهرستان، بیان داشت: یکى از دغدغه هاى مدیران ما لزوم برنامه ریزى در راستای استفاده بهینه از پتانسیل های گردشگرى این شهرستان و استان باید باشد.

استان‌ها > خوزستان - مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان طی بازدیدش از شهرستان کوت عبدالله و جاذبه های این شهرستان گفت گردشگری جعبه سیاه اشتغال است.

استان‌ها > خوزستان - اولین طرح گردشگری خانواده، کودک و طبیعت با حضور کارشناس متخصص در این زمینه در شهرستان دزفول برپا شد.

ستان‌ها > لرستان - نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری لرستان اظهار کرد: صنعت گردشگری مهم است و بایستی با تدوین برنامه های متناسب روز جامعه و با رویکرد توسعه منطقه ای در جهت سرمایه گذاری در این بخش گام برداشت.

استان‌ها > اردبیل - وجود نقاط طبیعی و بناهای متعدد تاریخی با فواصلی نزدیک به هم، کهن شهر اردبیل را در ردیف مستعدترین شهرها برای تبدیل شدن به یک شهر توریستی زیبا (موزه-شهر ) قرار داده است.

 مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان از برنامه مشترک فی مابین بنیادمسکن انقلاب اسلامی و سازمان میراث فرهنگی وگردشگری به منظور اجرای طرح برای ۳۰۰ روستای دارای جاذبه گردشگری خبر داد.

شهردار اردبیل گفت:ضروری است در راستای توسعه اقتصادی مبنی بر توسعه گردشگری، مزیت گردشگری کنونی اردبیل به کشورهای همسایه معرفی شود که این امر یکی از اهداف همایش آنکارا بود.