Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای سنگاپور

کسانی که که قصد سفر به کشور سنگاپور را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا سنگاپور نمایند . کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت خانه ندارد.افرادی و قصد سفر به کشور سنگاپور از ایران را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی جهت دریافت ویزا کشور سنگاپور اقدام نمایند .با ما در سفرگان همراه باشید طریقه ی اخذ ویزای سنگاپور را شرح دهیم. 

ویزای توریستی سنگاپور :


ویزای توریستی سنگاپور به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری، قصد سفر به کشورسنگاپور را دارند. جمهوری سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد و درخواست ویزا سنگاپور از طریق سفارتخانه‌های سنگاپور در دیگر کشورها، از طریق آژانس‌های مسافرتی که با آژانس‌هایی در کشور سنگاپور مرتبط هستند و همین‌طور در مرزهای ورودی انجام می‌گیرد.

ویزای توریستی سنگاپور عموماً به‌صورت یک ماهه صادر می‌شود و اجازه‌ی کار یا اقامت بیش از مدت اعتبار روادید را به مسافر نمی‌دهد. برای کار یا تمدید ویزا سنگاپور متقاضی باید با همراه‌ داشتن اصل گذرنامه به اداره‌ی مهاجران سنگاپور مراجعه کند.

مدارک لازم برای ویزای سنگاپور

. اسکن رنگی صفحه‌ی اول پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار

 اسکن رنگی عکس ۴ *۶  (عکس باید جدید، با زمینه‌ی سفید و متفاوت با عکس پاسپورت باشد.)

  •  فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی

 تکمیل فرم مشخصات فردی (فرم مشخصات فردی باید با خودکار آبی و به زبان انگلیسی کامل شود.)

ویزای توریستی سنگاپور پس از صدور به صورت برچسب برای کارگزار ویزا ارسال می‌شود. کارگزار ویزا را روی پاسپورت شما ثبت می‌کند.

قیمت ویزای سنگاپور

مرحله بعدی گرفتن ویزای توریستی سنگاپور پرداخت هزینه‌ی ویزای توریستی سنگاپور است. قیمت ویزا بسته به نرخ روزانه ارز، متفاوت است. در حال حاضر قیمت ویزای چهارده روزه‌ی توریستی سنگاپور ۱۰۵ تا ۱۱۰ دلار هزینه دارد.

ویزای سنگاپور

مرحله سوم و آخر در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور انتظار برای صدور آن است. از زمان ثبت مدارک تا زمان صدور ویزا ۲ هفته‌ی کاری طول می‌کشد.

· منظور از روز کاری، روزهای کاری کشور سنگاپور است.

· ویزای توریستی سنگاپور به صورت فوری صادر نمی‌شود.

آدرس سفارت سنگاپور در تهران

جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی کشور سنگاپور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید. کارشناسان سفرگان می‌توانند بشما را در روند صدور ویزای توریستی سنگاپور یاری دهند.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید