Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

تور وان از تبریز

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 505
تعداد بازدید: 149
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۰۴-۲۸ ۰۸:۲۳:۰۰
ارسال شده توسط
mashhad (7)
0.00 (0 votes)

توضیحات آگهی

تور وان از تبریز همه روزه با ون های ترک اجرا می شود که این ون ها دارای کیفیت مناسب بوده و سفر خوبی را برای شما محیا می کنند.


تورهای زمینی خارجی به مسیرهای نزدیک جزو پرطرفدارترین تورها در تبریز به شمار می روند. از این رو تور زمینی وان از تبریز همواره مورد سوال مسافرین می باشد. وان یکی از شهرهای کوچک در شرق ترکیه به شمار میرود که به علت نزدیکی به مرزهای شمال غربی ایران مسافران زیادی به آنجا میروند . برای سفر به وان بصورت زمینی باید از یکی از ۳ مرز مشترک ایران و ترکیه گذر کرد. وان در سالهای اخیر به مقصد مورد علاقه ایرانیان تبدیل شده است که اغلب برای خرید به این شهر سفر می کنند.
وسیله نقلیه در تور وان، ون ترک می باشد که همه روزه صبح بصورت مستقیم از تبریز به وان حرکت می کند. در واقع در مرز بعد از انجام امور گمرکی مسافرین دوباره سوار همان ون می شوند که از تبریز تا مرز با آن سفر کرده اند.
خدمات تور زمینی وان از تبریز شامل رفت و برگشت با ون ترک،اقامت با صبحانه،ترانسفر تا جلوی هتل،بیمه مسافرتی و لیدر مجرب میباشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور وان از تبریز و تور زمینی وان میتوانید به سایت سفرگان مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید