Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

تور وان از ارومیه

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 506
تعداد بازدید: 143
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۰۷:۰۰:۰۰
ارسال شده توسط
mashhad (7)
0.00 (0 votes)

توضیحات آگهی

تور زمینی وان از ارومیه ، از تورهای ویژه و قیمت مناسب ترکیه است . تور زمینی وان ترکیه از طریق مرز سرو (Sero) امکان پذیر است .


در طی این مسیر شما باید از شهرهای مختلفی عبور کنید تا به این شهر زیبا برسید . اگر ما مقصد حرکت را از شهر ارومیه آغاز کنیم به صورت زیر باید طی طریق نمایید :

1- ارومیه 2- مرز سرو 3- شهر یوکسک اووا 4- شهر وان.

با توجه به استقبال مسافرین ایرانی برای سفر به شهر توریستی و زیبای وان ترکیه بر آن شدیم اطلاعاتی از تور وان از ارومیه را با قیمت ارزانتر از تور های معمول در اختیار آنها قرار دهیم.
امروزه به جهت سفر راحت و بدون دغدغه برنامه های مسافرتی برای مسافران عزیز درنظر گرفته شده و به آنها پیشنهاد می شود. این برنامه ریزی سفر بعنوان تور مطرح می شود.
بیشتر دوستان برای سفر بدون دغدغه اقدام به خرید تورهای مسافرتی می نمایند. این تورها شامل هزینه های رفت و برگشت و هزینه های اقامت در هتلها و در مواردی تور لیدر فارس زبان و هدایای رایگان دیگر می باشند. که بسته به خرید آژانسهای برگزار کننده تور به قیمت های مختلفی ارائه می شوند.
سفرگان به دلیل اینکه ارتباط مستقیم با مراکز حمل و نقل و همچنین هتلها در شهر وان ترکیه دارد می تواند مسافرین عزیز را با یک برنامه ریزی کامل به سفر ارزانتر از سایر تور ها راهنمایی کند.

تور ترکیه به مقصد وان ، از تورهای ویژه و قیمت مناسب ترکیه است . تور زمینی وان ترکیه از طریق مرز سرو(Sero) امکان پذیر است . در طی این مسیر شما باید از شهرهای مختلفی عبور کنید تا به این شهر زیبا برسید .  .

خاصیت تور زمینی وان ترکیه این است که شما میتوانید طبیعت زیبای شهرها را ببینید و لذت ببرید .

یکی از ویژگی های راه وان جاده ای کاملا خوب و سالم و عریض آن میباشد

در سفر زمینی وان ترکیه ، حدود 6 کیلومتر مانده به مرز روستایی قرار گرفته که دارای پارکینگ ماشین ( پارکینگ عدالت) می باشد. البته بعضی ها هم ماشین را کنار ورودی مرز پارک می کنند. لب مرز نه مغازه و نه دستفروش و نه جایی برای تبدیل ارز وجود ندارد. بنابراین بهتر است که قبلا ارزتون رو تبدیل کرده باشید. البته چند نفر همیشه در ورودی مرز به صورت دستی اقدام به تبدیل ارز می کنند که اولا به صرفه نیست و ثانیا هم امکان ارائه ارز تقلبی وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور زمینی وان از ارومیه به سایت سفرگان مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید