Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ویزای ایتالیا

چگونه ویزای ایتالیا بگیریم؟

برای خرید تور ایتالیا ، باید ویزای ایتالیا دریافت کنید. در ادامه به توضیحات و مدارک لازم برای اخذ ویزای ایتالیا توجه فرمایید. دریافت ویزای ایتالیا توسط سفرگان با قیمت ارزان ، فوری و به صورت تضمینی انجام می شود.ما با شما در سفرگان در اخذ ویزای ایتالیا همراه هستیم.

پرچم اندونزی

چگونه ویزای اندونزی بگیریم؟

اندونزی یکی از مقصدهای محبوب آسیایی در حوزه گردشگری است که عمده محبوبیت خود را مرهون طبیعت بکر متشکل از جزیره‌ها و سواحل زیبا است .اندونزی نیز یکی از کشورهایی است

که سفر به آن حتی برای گردش نیازمند دریافت ویزا اندونزی است. در سفرگان به معرفی انواع ویزای اندونزی و طریقه ی اخذ ویزای اندونزی میپردازیم.

ویزای آفریقای جنوبی

ویزای آفریقا جنوبی

در جنوب قاره ی آفریقا و سواحل اقیانوس اطلس و هند، کشور جمهوری آفریقای جنوبی قرار دارد. این کشور دارای ۳ پایتخت به نام های کیپ تاون، بلوم فونتین و پرتوریا است که البته خاطر نشان می کنیم که مشهورترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور که نماد این کشور نیز محسوب می شود،  شهر ژوهانسبورگ است. با ما در سفرگان همراه باشید تا با شرایط اخذ ویزای آفریقای جنوبی آشنا شوید.

ویزای سنگاپور

کسانی که که قصد سفر به کشور سنگاپور را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا سنگاپور نمایند . کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت خانه ندارد.افرادی و قصد سفر به کشور سنگاپور از ایران را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی جهت دریافت ویزا کشور سنگاپور اقدام نمایند .با ما در سفرگان همراه باشید طریقه ی اخذ ویزای سنگاپور را شرح دهیم. 

ویزای کره جنوبی

کره جنوبی با نام رسمی جمهوری کره یکی از کشورهای شبه جزیره کره در شرق آسیا است. سئول، پایتخت این کشور، از بزرگترین شهرهای دنیا و دومین محدوده متروپولیتن در دنیا محسوب می‌شود. علاوه بر این، این شهر قدمتی بالغ بر ۲۰۰۰ سال دارد و از این‌رو، گردشگران می‌توانند در سفر به کره ازجاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی این کشور بازدید کنند. البته شهروندان ایرانی پیش از سفر به کره جنوبی باید با مراجعه به سفارت این کشور در تهران برای اخذ ویزای کره جنوبی اقدام کنند.

ویزای عراق

ویزای عراق 

 ویزای زیارتی عراق به صورت انفرادی و گروهی صادر میشود. برای دریافت این دو نوع ویزای عراق لازم نیست که به سفارت عراق مراجعه کنید. البته روال اخذ ویزای زیارتی انفرادی متفاوت از روند دریافت ویزای عراق گروهی است. در ادامه با ما در سفرگان با توضیح نحوه ی دریافت ویزای عراق انفرادی و  ویزای عراق گروهی را جهت سفر به عتبات عالیات از جمله کربلا ، نجف ، سامرا و.. همراه باشید. 

پرچم انگلستان

چگونه ویزای انگلستان بگیریم؟

انگلستان با حدود هزار کیلومتر مرز ساحلی، بزرگ ترین کشور بریتانیا بحساب می آید .برای مسافرت و زندگی در انگلستان عموماً باید یکی از انواع ویزای انگلستان را اخذ کرد. برای این منظور، دولت بریتانیا انواع ویزای کاری انگلستان و ویزای تحصیلی انگلستان، و همچنین مهاجرت و پناهندگی را برای افراد متقاضی واجد شرایط صادر می کند.در اینجا ما در سفرگان به معرفی انواع ویزای انگلستان و شرایط دریافت ویزای انگلستان میپردازیم

ویزای مالزی

 چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

ویزای مالزی انواع مختلفی مثل ویزای توریستی مالزی ، ویزای تحصیلی، ویزای ترانزیت مالزی و ویزای کاری و تجارت مالزی دارد که اخذ هر کدام از آنها بستگی به این دارد که برای چه چیزی می خواهید به مالزی سفر کنید. ما در سفرگان می خواهیم به شما شرایط اخذ ویزای توریستی مالزی را توضیح دهیم

ویزای روسیه

چگونه ویزای روسیه بگیریم؟

ویزای توریستی روسیه برای متقاضیانی صادر می‌شود که به قصد گردش و تفریح به روسیه سفر می‌کنند. مدت اعتبار ویزا روسیه حداکثر یک ماه است و به دو صورت یک یا دوبار ورود صادر   می‌شود.با ما در سفرگان همراه باشید تا به معرفی انواع ویزای روسیه و طریقه ی اخذ انواع ویزای روسیه بپردازیم.

ویزای ارمنستان

ویزای توریستی ارمنستان

اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید، دیگر جای نگرانی برای طی مراحل اداری دریافت ویزا ارمنستان وجود ندارد، زیرا از خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توافق‌نامه‌ای به منظور توسعه و بهبود روابط همه جانبه دولت‌های ایران و ارمنستان به امضا رسیده است که بنا به مفاد آن شهروندان هر دو کشور می‌توانند بدون نیاز به دریافت ویزا و با گذرنامه‌های عادی از مرز دو کشور عبور کنند

ویزای گرجستان

چگونه ویزای گرجستان بگیریم؟

طیق قوانین جدید کشور گرجستان هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور گرجستان را دارند می بایستی قبل از ورود به کشور گرجستان ویزای این کشور را دریافت نمایند ( قبلا ایرانی ها برای ورود به گرجستان نیاز به دریافت ویزای گرجستان نداشتند ) دو روش برای آگاهی از قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان وجود دارد.

برای آگاهی از این روش ها، با ما در سفرگان همراه باشید و به ادامه ی مطلب توجه کنید.

ویزای ژاپن

چگونه ویزای ژاپن بگیریم؟

ژاپن یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا است که علاوه بر پیشتازی در عرصه صنعت و تکنولوژی، دارای فرهنگ و تمدنی بسیار غنی، میباشد .برای سفر به این کشور زیبا باید در نظر داشته باشید که لازم است ویزای  توریستی این کشور را از طریق سفارت ژاپن در تهران دریافت کنید. برای دریافت ویزای ژاپن لازم است مراحلی را طی کنید.با ما در سفرگان همراه باشید تادر ادامه مراحل گرفتن ویزای زاپن را شرح ذهیم.

ویزای مجارستان

راهنمای سفر به مجارستان :

مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و از بیست و یکم دسامبر سال ۲۰۰۷ عضو پیمان شینگن شده است و متقاضیان سفر به این کشور ملزم به دریافت ویزا شنگن مجارستان قبل از سفر هستند.با ما در سفرگان همراه باشید تابه معرفی انواع ویزای مجارستان و طریقه ی اخذ ویزای مجارستان ، میپردازیم

ویزای چین

 

سفر به چین، سفر به سرزمین باستانی افسانه هاست، در جای جای این سرزمین پهناور می توانید از آثار باستانی و داستان های اساطیری و افسانه ای لذت ببرید، کافی است چند قدم در  . خیابان های این سرزمین بردارید تا از طراحی و معماری خارق العاده معابدش به وجد بیایید.برای سفر به کشور چین ، شما نیازمند اخذ ویزای چین هستید . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای چین همراه باشید.

ویزای یونان

از آنجایی که کشور یونان یکی از اعضای معاهده شینگن است، گردشگران برای سفر به آنجا باید از طریق سفارت یونان در تهران، ویزای توریستی شینگن دریافت کنند. البته طبق اطلاعیه

مندرج در سایت سفارت یونان، از تاریخ دوشنبه ۱۲ فوریه سال ۲۰۱۸ امور مربوط به دریافت مدارک، تعیین وقت ملاقات، ثبت اطلاعات بیومتریک و... به کارگزار سفارت واگذار شده است.

سایت سفرگان ، کارگزار اخذ انواع ویزای شینگن و ویزای یونان ، شما را در اخذ انواع ویزا یاری میدهد.

ویزای هنگ کنگ

راهنمای گرفتن ویزا توریستی،تفریحی،کاری،تجاری هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از شهرهای مهم چین و در عین حال جهان به لحاظ فعالیت‌های اقتصادی است. همچنین، وجود جاذبه‌ها و امکانات تفریحی فراوان در هنگ کنگ موجب شده است تا سالانه هزاران گردشگر از سراسر جهان روانه هنگ کنگ بشوند همچنین هنگ کنگ عنوان لوکس ترین منطقه را در جهان به خود اختصاص داده است.

با ما در سفرگان با تور هنگ کنگ و  معرفی انواع ویزای هنگ کنگ و طریقه اخذ ویزای هنگ کنگ همراه باشید

ویزای بلژیک

راهنمای اخذ ویزای بلژیک:

کشور بلژیک عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و شما جهت ورود به بلژیک نیاز به ویزا شنگن دارید . حضور شخص متقاضی در تاریخ تعیین شده از طرف سفارت جهت دریافت ویزا بلژیک در محل سفارت بلژیک برای انگشت نگاری و مصاحبه الزامی می باشد .

ویزای هند

چگونه ویزای هند بگیریم ؟

تمام اتباع کشورهای خارجی برای ورود به  هند باید دارای مدارک معتبر گردشگری بین المللی باشند. منظور از این مدارک، پاسپورت ملی و ویزای معتبر هند است که از سفارت هند دریافت شده باشد. البته اتباع کشورهای نپال، بوتان و مالدیو از این قانون و شرایط مستثنی هستند. بنابراین ایرانی ها، همچون شهروندان دیگر کشورها برای سفر به کشور هند لازم است که درخواست ویزا هند بدهند. با ما در سفرگان ، با معرفی انواع ویزای هند و طریقه ی اخذ ویزای هند همراه باشید.

ویزای آلمان

راهنمای گرفتن ویزای آلمان:

ویزای آلمان برگه ایست که ضمیمۀ گذرنامه میشود و نشان دهندۀ ویزای کشور آلمان است که یکی از نمایندگان دولت کشور آلمان کشور در سفارت آلمان با درخواست متقاضی جهت ورود به کشور آلمان موافقت کرده و متقاضی جهت ورود به کشور آلمان با در نظر گرفتن اطلاعات وارد شده در برگۀ ویزای آلمان و قوانین کشور آلمان مشکلی ندارد.  با ما در سفرگان همراه باشید تا ضمن معرفی انواع ویزای آلمان ، طریقه ی اخذ ویزای آلمان را نیز توضیح دهیم. 

ویزای دبی

 چگونه ویزای دبی بگیریم؟

هموطنان عزیزی که قصد سفر به دبی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا امارات نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( کارگزاری سفرگان) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا امارات ( دبی ) با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا دبی کشور نمایند . جهت دریافت ویزا توریستی امارات نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد. با ما در ادامه ی مطلب ،بامعرفی ویزای امارات همراه باشید.

ویزای قبرس

چگونه ویزای قبرس بگیریم؟

جمهوری قبرس، پس از دو جزیره ساردنی و سیسیل، سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است که در معبر سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارد. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (بخش ترک نشین) و بخش یونانی تقسیم می‌شود و هر دو زبان ترکی و یونانی زبان رسمی کشور محسوب می شوند .ایرانیان برای ورود به قبرس اروپایی(جنوبی) نیاز به اخذ ویزا دارند . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای قبرس و طریقه ی اخذ ویزای قبرس ، در ادامه ی مطلب همراه باشید

ویزای ترکیه

چگونه ویزای ترکیه بگیریم؟

یکی از اصلی ترین مقاصد شهروندهای ایرانی برای گردش و تفریح، کار، تحصیل و اقامت، ترکیه است. این کشور با وجود پذیرا بودن تعداد زیادی گردشگر از سرتاسر دنیا، سالانه و در تمام اوقات سال میزبان ایرانی های زیادی است. ترکیه همسایه ایران است اما آیا برای رفتن به آن نیاز به ویزا است؟

ویزای اسپانیا

راهنمای گرفتن ویزای اسپانیا

اسپانیا را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشکران و دانشجویان دنیا می شناسیم؛ همچنین کشور اسپانیا توانسته خود را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری در جهان معرفی کند. در هر صورت برای ورود به خاک اسپانیا ملزم به اخذ ویزای شینگن اسپانیا هستید زیرا این کشور یکی از هم پیمانان معاهده شینگن است در ادامه به معرفی انواع ویزای اسپانیا و طریقه ی اخذ ویزای اسپانیا میپردازیم.

ویزای تایلند

چگونه ویزای تایلند بگیریم؟

تایلند کشوری زیبا و جذاب در جنوب شرقی آسیا می باشد که یکی از توریست پذیرترین کشورهای جهان در سال های اخیر بوده است .برای سفر به کشور تایلند ابتدا باید هتل رزرو کنید، زیرا برای گرفتن ویزای تایلند به واچر هتل نیاز خواهید داشت . سپس به صورت انفرادی و یا بوسیله تور تایلند ، اقدام به گرفتن وقت سفارت تایلند و اخذ ویزای تایلند کنید . با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای تایلند و طریقه اخذ ویزای تایلند و هر آنچه در سفر به تایلند نیاز ذارید همراه باشید.

ویزای فرانسه

چگونه ویزای توریستی فرانسه بگیریم؟

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپای غربی و یکی از اعضای پیمان شینگن است که به دلیل برخورداری از جاذبه‌های هنری، طبیعی و... یکی از اصلی‌ترین مقصدهای گردشگران محسوب می‌شود. 

فرانسه از سال ۱۹۹۷ میلادی به عضویت پیمان شینگن در آمده و از این رو، کلیه گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر به فرانسه هستند. (البته گفتنی است موناکو با وجود اینکه در خاک فرانسه - ناحیه جنوب این کشور - قرار دارد، از قانون ویزای شینگن مستثنی است.)

با ما در سفرگان همراه باشید تا انواع ویزای فرانسه و طریقه اخذ ویزای فرانسه شرح دهیم.

ویزای مصر

چگونه ویزای مصر بگیریم؟

 تمدن مصر از قدیمی‌ترین تمدن‌های بشر است و بسیاری از پیشرفت‌های علمی بشر ریشه در این کشور دارد. صحنه‌ی سیاست این کشور نیز فراز و نشیب‌های زیادی داشته و دارد.
 هر سال عده زیادی به عشق دیدن جاذبه های توریستی مصر، به کشور مصر می روند؛ متاسفانه ویزا توریستی مصر برای ملیت ایرانی صادر نمی شود.با ما در سفرگان با معرفی انواع ویزای مصر ، هزینه ی دریافت ویزای مصر ، همراه باشید

ویزای قطر

ویزای قطر

قطر با نام رسمی دولت قطر یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه در جنوب‌غربی آسیا است. این کشور نیز در حاشیه خلیج‌ فارس قرار دارد و مانند بیشتر کشورهای منطقه از ذخایر نفت و گاز بهره می‌برد. در این رابطه، مجله فوربز قطر را ثروتمندترین کشور جهان معرفی کرده است. با ما در سفرگان همراه باشد تا از شرایط اخذ ویزای قطر آشنا شوید.

ویزای کانادا

ویزای کانادا

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس ارام شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده‌است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و شهرهای اصلی این کشور از نظر کیفیت زندگی شهرت جهانی دارد. برای آشنایی با شرایط اخذ ویزای کانادا با سفرگان همراه باشد.

پرچم استرالیا

چگونه ویزای استرالیا بگیریم؟

استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی در کنار جاذبه‌های طبیعی و گردشگری همواره در کانون توجه گردشگران و مهاجران قرار دارد.  ،اگر شما هم  مایلید جهت بازدید از استرالیا، قرار ملاقات کاری و یا بازدید اقوام و دوستان به کشور استرالیا سفر کنید نیازمند دریافت ویزای استرالیا میباشید. در ادامه ما در سفرگان به معرفی انواع ویزای استرالیا ، شرایط دریافت ویزای استرالیا و دیگر اطلاعات ضروری جهت اخذ ویزای استرالیا میپردازیم.

زیر مجموعه ها


فضای شینگن چیست؟

فضای شنگن شامل 25 کشور اروپائی است.


در حال حاضر 22 کشور آنها عضو اتحادیه اروپا هستند: آلمان،اتریش،بلژیک،دانمارک،اسپانیا،استونی،فنلاند، فرانسه (بعنوان کشور اروپایی بجز سرزمینهای وابسته)، یونان، مجارستان، ایتالیا، لتونی، لیتوانی،لوکزامبورگ،مالت، هلند(بعنوان کشور اروپایی بجز سرزمینهای وابسته)، لهستان، پرتغال، جمهوری چک،اسلوواکی،اسلوونی و سوئد) که کاملاً شرایط مربوط به اخذ شنگن را اعمال می نمایند.
نروژ، ایسلند و سوئیس نیز هرچند که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند، دقیقا همان شرایط مربوط به اخذ شنگن را اعمال می نمایند.


اجازه ورود به منطقه شنگن :


مقامات نمایندگی های کشورهای اتحادیه شنگن به اتباع ایرانی و کلیه افراد خارجی دارای روادید،برخی از قواعد مربوط به ورود به اروپا را خاطرنشان می سازند.
صرف داشتن ویزا در گذرنامه ضمانتی برای ورود به منطقه شنگن ایجاد
نمی کند.
تصمیم گیری در این مورد در صلاحیت پلیس مرزی قرار گرفته است که طبق مفاد مقررات مرزی شنگن (بند 5 دستور العمل کمیسیون اروپا شماره 2006/562)میتواند خواستار ارائه مدارک ذیل شود:
- مدرک مربوط به محل اسکان در طی سفر(دعوتنامه یارزرو هتل)
- مدارک مربوط به برنامه مسیر رفت و برگشت (بلیط هواپیما)
- مدارک مثبته نشانگر منابع مالی کافی متناسب با مدت سفر مورد نظر.
توجه: امکان دارد که پلیس مرزی فرودگاه از شما بخواهد که مدارکی را که به کنسولگری تحویل داده اید مجددٲ ارائه دهید. عدم امکان ارائه مدارک فوق، می تواند منجر به ممانعت از ورود شما به خاک فرانسه گردد، حتی اگر روادید مربوطه را دریافت کرده باشید.


روادید کوتاه مدت (نوع C) چیست؟
روادید کوتاه مدت به مسافرامکان میدهد به خاک یک یا چند کشور شنگن ورود کند و در طی یک یا چند نوبت سفر بصورت متوالی یا متناوب در طول 6 ماه از تاریخ اولین ورود به منطقه شنگن) حداکثر 90 روز اقامت داشته
باشد.
روادید کوتاه میتواند یکبار ورود یا چند بار ورود باشد.
این روادید با چسباندن لیبل ویزا در گذرنامه، یا روی مدرک سفر یا هر مدرک معتبر دیگری که امکان عبور از مرز را فراهم کند، عینیت می یابد.
بجز مواردی که روی روادید استثناء شده باشد، دارنده این روادید، امکان ورود به 25 کشور منطقه شنگن را دارد مشروط بر آنکه حائز شرایط ورود به منطقه شنگن باشد(مدارک دال بر علت و شرایط سفر از جمله منابع مالی، مدارک مربوط به محل اسکان در طی سفر را در اختیار داشته باشد)
روادید تردد سالانه
روادید تردد سالانه، نوع خاصی از روادید کوتاه مدت شنگن است که مشخصات آن عبارتند از:
- قید شدن عبارت " تردد سالانه" بر روی لیبل ویزا
- معتبر جهت ورود متعدد به فضای شنگن
- مدت اعتبار ویزا بین یک الی پنج ساله متغیر است به شرط آنکه مجموع مدت سفرهای انجام شده در طول هر 6 ماه بیش از 90 روز نباشد.
در نتیجه:
- با استفاده از روادید تردد سالانه نمیتوان سفر یکجای بیش از 3 ماه انجام داد.
- با استفاده از روادید تردد سالانه نمیتوان در طی 6 ماه مجموعاً بطور متناوب ببش از 3 ماه سفر کرد
- سفر یا سفرهای شما باید در محدوده زمان اعتبار ویزا که تاریخ آن روی لیبل ویزا آمده، صورت گیرد.
روادید تردد سالانه به این منظور صادر نشده که به دارنده آن امکان دهد تا در فرانسه درخواست کارت اقامت نماید.
روادید تردد سالانه در هر زمان قابل تجدید میباشد، حتی زمانی که هنوز اعتبار آن تمام نشده باشد.