Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

تور یکروزه جنگل الیمستان

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 507
تعداد بازدید: 276
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۰۵-۰۹ ۰۷:۵۶:۰۰
ارسال شده توسط
mashhad (7)
0.00 (0 votes)

توضیحات آگهی

جنگل الیمستان یکی از محبوب‌ترین دیدنی های آمل است در اطراف جاده هراز آمل قرار گرفته است که طبیعت سبز و بی‌نهایت آن گردشگران را در فصل بهار و تابستان مجذوب خود می‌کند


سفر بر فراز ابرها ، نمایی بسیار زیبا از قله دماوند، پیاده روی در شیب ملایم از میان جنگلی انبوه که در هر فصل چهره ای متفاوت به خود می گیرد و بسیاری جاذبه های دیگر را در تور جنگل الیمستان، همراه با گروه گردشگری سفرگان تجربه کنید.

تور یک روزه  جنگل الیمستان برای تفریج و سفر به دل طبیعت الیمستان عالی میباشد. این منطقه نگاه عکاسان داخلی و خارجی راه هم به خود جذب کرده و طبیعت بکر و زیبایی جنگلها و مراتع و سر سبزی آن وصف نشدنیست، ارتفاع زیاد جنگل از سطح دریا، پایین بودن دما در فصل گرما و وجود چشمه‌سارهای فراوان و پوشش جنگلی متنوع و دشت ها و آب زلال و اسب های زیبا از شاخصه‌های این جنگل است.

یکی از جاذبه های جنگل الیمستان، زرشک کوه می باشد که در بهار و زمستان کوهنوردان بسیاری را به خود جذب می کند. اما از همه جالب تر، منطقه نقش پای رستم می باشد که حفره هایی به عمق ۱۰ متر دارد و به اعتقاد بومیان منطقه، این حفره ها جای زانوهای رستم دستان است که در این منطقه زانو زده تا از آب چشمه بنوشد. 

قله الیمستان هم یکی دیگر از جاذبه های این روستا است که در زمستان و بهار کوهنوردان زیادی را به خود جذب می کند. قله ای که حدود ۲۵۱۰ متر ارتفاع دارد و یکی از بهترین گزینه های کوهنوردی در زمستان و بهار به شمار می رود.

یکی دیگر از جاذبه های جنگل الیمستان، جلوه پاییزی آن است. پوشش گیاهی و درختی این جنگل تا اواخر آبان ماه به رنگ های زرد و نارنجی و قرمز پاییزی در آمده و در کنار هوای مه آلود، منظره ای بی بدیل ایجاد می‌کند.

خدمات تور یک روزه جنگل الیمستان شامل وسیله نقلیه توریستی درجه یک در اختیار، صبحانه (رستوران منو باز)، میان وعده، بیمه ، تیم اجرایی و ... میباشد

لوازم ضروری که قطعا لازم است که همراه خود داشته باشد كارت ملی، كفش مناسب برای پیمایش جنگل، لباسی كه در مقابل بارش احتمالی بارانمناسب باشد، زیرانداز، یک وعده غذای قابل حمل، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک دست لباس اضافه، لوازم بهداشتی شخصی میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور های یک روزه و تور جنگل الیمستان با مجموعه گردشگری سفرگان در تماس باشید.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید