Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

تور یک روزه نمک آبرود

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 508
تعداد بازدید: 250
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹-۰۵-۰۹ ۰۸:۵۵:۰۰
ارسال شده توسط
mashhad (7)
0.00 (0 votes)

توضیحات آگهی

از پرطرفدارترین مقاصد در شمال کشور ایران که هرساله گردشگران بی‌شماری را به‌سوی خود جذب می‌کند، شهرک نمک‌آبرود در چالوس است.


این شهرک که از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات رشته‌کوه البرز راه دارد دارای امکانات ‌بی‌نظیر مرکز خرید، تله کابین، سورتمه‌سواری و امکانات پذیرایی با تجهیزات کامل است. شهرک توریستی نمک‌آبرود به‌طورکلی شامل دو بخش مسکونی و توریستی می‌شود که درختان انبوه و سر به فلک کشیده آن طبیعت بکر و وحشی به منطقه توریستی این شهرک بخشیده است و بوی جنگل، طراوت و تازگی و سکوت آرامش‌بخشی از مناظر زیبا را به ارمغان می‌آورد. از مهیج‌ترین تفریحات این شهرک تله کابین معروف آن است که بدون شک از بی‌نظیرترین جاذبه‌های این منطقه محسوب می‌شود و بر بالای بلندای تله کابین نمک‌آبرود می‌توانید شاهد چشم‌اندازهای با‌شکوه و مه غلیظی باشید که بر زیبایی هر چه بیشتر آن افزوده است. بخشی تفریحی دیگری در تور یک روزه نمک آبرود با نام پارک ماجراجویی وجود دارد که می‌توان به زیپ‌لاین نمک‌آبرود، پل معلق نمک‌آبرود و پینت‌بال آن اشاره کرد. سفری رویایی در جاده‌ای سر‌سبز انتظار شما را می‌کشد که بتواند آغازگر سفری خاطره‌انگیز و جذاب برای شما علاقه‌مندان به طبیعت باشد.
خدمات تور نمک آبرودشامل ۱ وعده صبحانه و ۱ وعده پذیرایی عصرانه، بیمه . لیدر .وسیله نقلیه توریستی درجه یک میباشد. 
لوازم ضروری برای تور یک روزه نمک آبرود شامل کفش و لباس مناسب فصل ولباس اضافی و لباس بارانی، آب معدنی و تنقلات، در صورت بیماری خاص با مشورت پزشک و هماهنگی لیدر سفر همراه داشتن داروها و همراه داشتن لوازم پزشکی ضرورری میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور یک روزه و تور یک روزه نمک آبرود با مجموعه سفرگان در تماس باشید.

 

  • برای تماس روی شماره مورد نظر کلیک کنید